Przejdź do głównej zawartości

czym jest akcja #lepszawejherowska

#lepszawejherowska to akcja zmiany naszego osiedla na lepsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze, czystsze i bardziej estetyczne.
Obecna część naszej akcji dotyczy terenów w bezpośrednim sąsiedztwie następujących bram: ul. Wejherowska 3-9,11-17, 19-29, 31-39
Naszym celem jest reorganizacja ruchu przy ul. Wejherowskiej w celu uporządkowania oraz zwiększenia ilości miejsc parkingowych oraz częściowego odcięcia osiedla od ruchu spływającego do nas z ulic Legnickiej oraz Popowickiej/Mostu Milenijnego (tzw. jazda na ścinkę).
ZAPOZNAJ SIĘ Z CELAMI SZCZEGÓŁOWYMI > SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI/DOŁĄCZ DO NAS>

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stare graty mocno się zadomowiły na naszych parkingach [aktualizowane 23.06.17]

Stoją i sapią, są jak pomniki brzydoty osiedla. Nie wiadomo czyje i skąd się wzięły. Nieruszane, porzucone, nikt się nimi nie interesuje. Straż miejska ma obowiązek odholować takie samochody, jeżeli nie mają ważnego OC lub są niezarejestrowane. Sama tablica rejestracyjna czy naklejka na szybie nr rejestracji nie wystarczy, by uznać takiego wraka za legalnie parkującego.

Krzaki i zieleń do przycięcia [aktualizacja: 22.06.17]

Żyjemy w mieście gdzie powinien być pewien ład i porządek, zgodnie z architekturą i schludnym terenem. Czy nikt nie jest zainteresowany miejscowym zalesieniem (czytaj zakrzaczeniem) terenu między ul. Oblatów a ul. Wejherowską we Wrocławiu? Powodów lub podmiotów może być kilka. Jednak wszystko wskazuje na ogólną dezorientację do kogo należy obowiązek zadbania o te miejsca.

Projekt zmian #lepszawejherowska złożony oficjalnie w siedzibie SMLW Popowice [aktualizacja 13.07.17]

Nadal trwa akcja zbierania podpisów pod projektem zmian przy ul. Wejherowskiej, który to umownie nazwaliśmy mianem #lepszawejherowska. Zachęcamy tych z Państwa, którzy są członkami Spółdzielni Popowice do aktywnego udziału w Walnym Zgromadzeniu w dniu 10.06.2017 o g.10:00 w siedzibie SMLW Popowice. My w tak zwanym międzyczasie nie zasypiamy gruszek w popiele.