Przejdź do głównej zawartości

czym jest akcja #lepszawejherowska

#lepszawejherowska to akcja zmiany naszego osiedla na lepsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze, czystsze i bardziej estetyczne.
Obecna część naszej akcji dotyczy terenów w bezpośrednim sąsiedztwie następujących bram: ul. Wejherowska 3-9,11-17, 19-29, 31-39
Naszym celem jest reorganizacja ruchu przy ul. Wejherowskiej w celu uporządkowania oraz zwiększenia ilości miejsc parkingowych oraz częściowego odcięcia osiedla od ruchu spływającego do nas z ulic Legnickiej oraz Popowickiej/Mostu Milenijnego (tzw. jazda na ścinkę).
ZAPOZNAJ SIĘ Z CELAMI SZCZEGÓŁOWYMI > SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI/DOŁĄCZ DO NAS>

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Krzaki i zieleń do przycięcia [aktualizacja: 22.06.17]

Żyjemy w mieście gdzie powinien być pewien ład i porządek, zgodnie z architekturą i schludnym terenem. Czy nikt nie jest zainteresowany miejscowym zalesieniem (czytaj zakrzaczeniem) terenu między ul. Oblatów a ul. Wejherowską we Wrocławiu? Powodów lub podmiotów może być kilka. Jednak wszystko wskazuje na ogólną dezorientację do kogo należy obowiązek zadbania o te miejsca.

Oficjalne pismo SMLW Popowice w sprawie wniosku #lepszawejherowska złożonego podczas Walnego Zgromadzenia

Zgodnie z daną obietnicą dzielimy się pismem, które chwilę temu otrzymaliśmy od SMLW Popowice.

Projekt zmian #lepszawejherowska złożony oficjalnie w siedzibie SMLW Popowice [aktualizacja 13.07.17]

Nadal trwa akcja zbierania podpisów pod projektem zmian przy ul. Wejherowskiej, który to umownie nazwaliśmy mianem #lepszawejherowska. Zachęcamy tych z Państwa, którzy są członkami Spółdzielni Popowice do aktywnego udziału w Walnym Zgromadzeniu w dniu 10.06.2017 o g.10:00 w siedzibie SMLW Popowice. My w tak zwanym międzyczasie nie zasypiamy gruszek w popiele.