Przejdź do głównej zawartości

Projekt zmian #lepszawejherowska złożony oficjalnie w siedzibie SMLW Popowice [aktualizacja 13.07.17]

Nadal trwa akcja zbierania podpisów pod projektem zmian przy ul. Wejherowskiej, który to umownie nazwaliśmy mianem #lepszawejherowska. Zachęcamy tych z Państwa, którzy są członkami Spółdzielni Popowice do aktywnego udziału w Walnym Zgromadzeniu w dniu 10.06.2017 o g.10:00 w siedzibie SMLW Popowice. My w tak zwanym międzyczasie nie zasypiamy gruszek w popiele.


W dniu 5.06.2017 przedstawiciel inicjatywy lokatorskiej #lepszawejherowska złożył w sekretariacie SMLW Popowice załączone poniżej pismo z wnioskiem o udzielenie oficjalnego poparcia dla projektu #lepszawejherowska 
przez SMLW Popowice.

W ten oto sposób Decydenci w SMLW Popowice będą mieli czas realnie zapoznać się z przedłożonym przez nas projektem, a my w dniu 10 czerwca będziemy oficjalnie wnioskować o wpisanie tematu #lepszejwejherowskiej do porządku obrad Walnego Zgromadzenia.

Podobne pismo przedłożymy dziś, t.j. w dniu 6  czerwca 2017 na ręce p. Józefa Bidzińskiego - Radnego Jednostki Pomocniczej przy Gminie Wrocław (poinformujemy o tym w osobnym wpisie).Tematów do omówienia jest dużo więcej, a co jeden to ważniejszy z punktu widzenia nas - mieszkańców Popowic. Dlatego raz jeszcze zachęcamy Państwa do przybycia na ulicę Popowicką 28   10.czerwca w jak najliczniejszym składzie. 


[12.06.17] Nasz wniosek został szeroko przedstawiony na Walnym Zgromadzeniu w siedzibie SMLW Popowice oraz przegłosowany 'NA TAK" większością głosów uczestników uprawnionych do głosowania. Dziękujemy!

[13.07/17] Załączamy także zdjęcie pisma, które otrzymaliśmy kilka dni temu od SMLW Popowice w odpowiedzi na złożone przez nas pismo w sprawie zmian przy ulicy Wejherowskiej (plan pod roboczą nazwą #lepszawejherowska). Dziękujemy.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Krzaki i zieleń do przycięcia [aktualizacja: 22.06.17]

Żyjemy w mieście gdzie powinien być pewien ład i porządek, zgodnie z architekturą i schludnym terenem. Czy nikt nie jest zainteresowany miejscowym zalesieniem (czytaj zakrzaczeniem) terenu między ul. Oblatów a ul. Wejherowską we Wrocławiu? Powodów lub podmiotów może być kilka. Jednak wszystko wskazuje na ogólną dezorientację do kogo należy obowiązek zadbania o te miejsca.

Oficjalne pismo SMLW Popowice w sprawie wniosku #lepszawejherowska złożonego podczas Walnego Zgromadzenia

Zgodnie z daną obietnicą dzielimy się pismem, które chwilę temu otrzymaliśmy od SMLW Popowice.