Przejdź do głównej zawartości

Projekt zmian #lepszawejherowska złożony oficjalnie w siedzibie SMLW Popowice [aktualizacja 13.07.17]

Nadal trwa akcja zbierania podpisów pod projektem zmian przy ul. Wejherowskiej, który to umownie nazwaliśmy mianem #lepszawejherowska. Zachęcamy tych z Państwa, którzy są członkami Spółdzielni Popowice do aktywnego udziału w Walnym Zgromadzeniu w dniu 10.06.2017 o g.10:00 w siedzibie SMLW Popowice. My w tak zwanym międzyczasie nie zasypiamy gruszek w popiele.


W dniu 5.06.2017 przedstawiciel inicjatywy lokatorskiej #lepszawejherowska złożył w sekretariacie SMLW Popowice załączone poniżej pismo z wnioskiem o udzielenie oficjalnego poparcia dla projektu #lepszawejherowska 
przez SMLW Popowice.

W ten oto sposób Decydenci w SMLW Popowice będą mieli czas realnie zapoznać się z przedłożonym przez nas projektem, a my w dniu 10 czerwca będziemy oficjalnie wnioskować o wpisanie tematu #lepszejwejherowskiej do porządku obrad Walnego Zgromadzenia.

Podobne pismo przedłożymy dziś, t.j. w dniu 6  czerwca 2017 na ręce p. Józefa Bidzińskiego - Radnego Jednostki Pomocniczej przy Gminie Wrocław (poinformujemy o tym w osobnym wpisie).Tematów do omówienia jest dużo więcej, a co jeden to ważniejszy z punktu widzenia nas - mieszkańców Popowic. Dlatego raz jeszcze zachęcamy Państwa do przybycia na ulicę Popowicką 28   10.czerwca w jak najliczniejszym składzie. 


[12.06.17] Nasz wniosek został szeroko przedstawiony na Walnym Zgromadzeniu w siedzibie SMLW Popowice oraz przegłosowany 'NA TAK" większością głosów uczestników uprawnionych do głosowania. Dziękujemy!

[13.07/17] Załączamy także zdjęcie pisma, które otrzymaliśmy kilka dni temu od SMLW Popowice w odpowiedzi na złożone przez nas pismo w sprawie zmian przy ulicy Wejherowskiej (plan pod roboczą nazwą #lepszawejherowska). Dziękujemy.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stare graty mocno się zadomowiły na naszych parkingach [aktualizowane 23.06.17]

Stoją i sapią, są jak pomniki brzydoty osiedla. Nie wiadomo czyje i skąd się wzięły. Nieruszane, porzucone, nikt się nimi nie interesuje. Straż miejska ma obowiązek odholować takie samochody, jeżeli nie mają ważnego OC lub są niezarejestrowane. Sama tablica rejestracyjna czy naklejka na szybie nr rejestracji nie wystarczy, by uznać takiego wraka za legalnie parkującego.

Oficjalne pismo SMLW Popowice w sprawie wniosku #lepszawejherowska złożonego podczas Walnego Zgromadzenia

Zgodnie z daną obietnicą dzielimy się pismem, które chwilę temu otrzymaliśmy od SMLW Popowice.

czym jest akcja #lepszawejherowska

#lepszawejherowska to akcja zmiany naszego osiedla na lepsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze, czystsze i bardziej estetyczne.