Przejdź do głównej zawartości

Oficjalne pismo SMLW Popowice w sprawie wniosku #lepszawejherowska złożonego podczas Walnego Zgromadzenia

Zgodnie z daną obietnicą dzielimy się pismem, które chwilę temu otrzymaliśmy od SMLW Popowice.

Jako inicjatorzy akcji w sprawie reorganizacji ruchu drogowego przy ul. Wejherowskiej - dodajmy, wspierani Państwa licznymi podpisami pod naszym projektem - czujemy się zobligowani pokazać Państwu, jakie jest oficjalne stanowisko SMLW Popowice w sprawie wniosku o dokonanie wspomnianych zmian, który złożyliśmy na Walnym Zgromadzeniu w dniu 10.06.2017 r. 


P.S. Pragniemy się także odnieść do prośby o "nie umieszczanie w internecie niepotwierdzonych informacji". Dotychczas nasze działania skierowane są wyłącznie na przejrzyste i przyjazne informowanie w kwestiach ściśle związanych z organizacją życia na terenie naszego osiedla, w tym także działań Spółdzielni. Nasze działania dalekie są od spekulacji i szukania taniej sensacji. Mówiąc wprost: informujemy, nie spekulujemy, a gdy wymaga tego sytuacja - wprowadzamy sprostowania.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Projekt zmian #lepszawejherowska złożony oficjalnie w siedzibie SMLW Popowice [aktualizacja 13.07.17]

Nadal trwa akcja zbierania podpisów pod projektem zmian przy ul. Wejherowskiej, który to umownie nazwaliśmy mianem #lepszawejherowska. Zachęcamy tych z Państwa, którzy są członkami Spółdzielni Popowice do aktywnego udziału w Walnym Zgromadzeniu w dniu 10.06.2017 o g.10:00 w siedzibie SMLW Popowice. My w tak zwanym międzyczasie nie zasypiamy gruszek w popiele.

czym jest akcja #lepszawejherowska

#lepszawejherowska to akcja zmiany naszego osiedla na lepsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze, czystsze i bardziej estetyczne.