Przejdź do głównej zawartości

Oficjalne pismo SMLW Popowice w sprawie wniosku #lepszawejherowska złożonego podczas Walnego Zgromadzenia

Zgodnie z daną obietnicą dzielimy się pismem, które chwilę temu otrzymaliśmy od SMLW Popowice.

Jako inicjatorzy akcji w sprawie reorganizacji ruchu drogowego przy ul. Wejherowskiej - dodajmy, wspierani Państwa licznymi podpisami pod naszym projektem - czujemy się zobligowani pokazać Państwu, jakie jest oficjalne stanowisko SMLW Popowice w sprawie wniosku o dokonanie wspomnianych zmian, który złożyliśmy na Walnym Zgromadzeniu w dniu 10.06.2017 r. 


P.S. Pragniemy się także odnieść do prośby o "nie umieszczanie w internecie niepotwierdzonych informacji". Dotychczas nasze działania skierowane są wyłącznie na przejrzyste i przyjazne informowanie w kwestiach ściśle związanych z organizacją życia na terenie naszego osiedla, w tym także działań Spółdzielni. Nasze działania dalekie są od spekulacji i szukania taniej sensacji. Mówiąc wprost: informujemy, nie spekulujemy, a gdy wymaga tego sytuacja - wprowadzamy sprostowania.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stare graty mocno się zadomowiły na naszych parkingach [aktualizowane 23.06.17]

Stoją i sapią, są jak pomniki brzydoty osiedla. Nie wiadomo czyje i skąd się wzięły. Nieruszane, porzucone, nikt się nimi nie interesuje. Straż miejska ma obowiązek odholować takie samochody, jeżeli nie mają ważnego OC lub są niezarejestrowane. Sama tablica rejestracyjna czy naklejka na szybie nr rejestracji nie wystarczy, by uznać takiego wraka za legalnie parkującego.

czym jest akcja #lepszawejherowska

#lepszawejherowska to akcja zmiany naszego osiedla na lepsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze, czystsze i bardziej estetyczne.